מעמד תצוגה

 
כפי שיודע כל משווק ויצרן, אופן הצגת המוצרים הוא אחד ההיבטים החשובים במכירה. כאשר המוצריך שלכם אינם מוצגים היטב, פוחתים הסיכויים כי הצרכן ירכוש אותם. על כן, אנו באופטימום אריזות מוצרים מייצרים עבור לקוחותינו מעמדי תצוגה איכותיים ומעוצבים, בהתאם לכל דרישה.
 
 
מגשי תצוגה למוצרי פארם
 
 
 
מגשי תצוגה
 
 
 
מוצרי קידום מכירות
 
 
 
 

מעמד תצוגה באופטימום

 
מדיאודורנטים ברשתות פארם ועד למוצרי אלקטרוניקה שונים, אנו באופטימום אריזות מוצרים ערוכים לתכנן ולייצר עבורכם מגשי תצוגה לכל מטרה, באופן שיציג את מוצריכם בצורה הטובה, המרשימה והנגישה ביותר, כך שמוצרי המדף שלכם, לא יישארו על המדף זמן רב.
 

היתרונות של מעמד תצוגה מותאם למוצר ברשתות השיווק

 
כאשר עולים שלב אחד בסולם המיתוג, מגיעים לתחום מעמדי התצוגה. מעמד תצוגה איכותי גורם למוצר לבלוט ולהיות אטרקטיבי יותר בעיני הצרכן האקראי בהשוואה למוצרים דומים של המתחרים. מעמד איכותי הוא מעמד שמזמין את הלקוח הפוטנציאלי, שמשלים את אריזת המוצר ושמתאים באופן מושלם לערכי המוצר או החברה.

בפעם הבאה שבה תסתובבו עם עגלת קניות באחת מרשתות השיווק הגדולות, נסו לשים לב אילו מוצרים משכו אתכם באופן מיוחד: אלה שנחו על המדפים הגנריים או אלה שניצבו בגאון על מעמדי תצוגה מעוצבים וממותגים? התשובה לשאלה כבר תבהיר לכם את כל היתרונות כולם.
 

מגשי תצוגה לנקודות מכירה

 
בין אם מדובר על מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, חטיפי אנרגיה או צעצועים לילדים, חשוב מאוד שהלקוח ירגיש כי ישנה ישות שעומדת מאחורי המוצר, תומכת בו ושניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות. כעת דמיינו, למשל, שפתונים המכילים קרם לחות בעמדת מכירה של חברת קוסמטיקה גדולה. האם מדובר על מגשי מכירה לבנים ונטולי עיצוב, חסרי אופי והשראה, או שמא מדובר על מגשי תצוגה לנקודות מכירה המתאימים באופן המושלם למוצר, הנושאים את הלוגו של החברה ומעוצבים בהתאם לרוח השובבה והחצופה שלה?

אם אתם כבר יודעים את התשובות לכל השאלות האלה ומעוניינים לעשות את הצעד הראשון אל מעמד תצוגה מעוצב שיישא את המוצרים שלכם בכבוד הראוי להם, זה הזמן ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "אופטימום אריזות מוצרים בע"מ". אנשי המקצוע של החברה ישמחו לתכנן יחד עמכם את מעמדי התצוגה המושלמים והמתקדמים ביותר, גם אם מדובר על הזמנה בכמות קטנה יחסית.
 
צרו קשר עוד היום עם חברת "אופטימום אריזות מוצרים בע"מ" בטלפון 072-3259697, או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור בהקדם.