מוצרי אריזה

 
 
מחפשים פתרונות אריזה באיכות גבוהה, פתרונות אמינים ובמחירים נוחים? בחברת אופטימום אריזות מוצרים בע"מ מציעים לכם מגוון מוצרי אריזה, בגדלים שונים ובעיצובים מותאמים, המספקים מענה לכל צורך והניתנים לבחירה ולהתאמה אישית.
 
 
 
מגוון מוצרי אריזה לפי הזמנה
 
 
 
 
אם אתם מחפשים פתרונות אריזה לנקודות מכירה, למוצרי הייטק, למוצרי קוסמטיקה או לתעשיות אחרות - כל אחד מהפתרונות שאנו מציעים משלב עמידות רבה, עיצוב מסוגנן ואסתטי וחומרי גלם איכותיים. ייצור האריזות נעשה תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד ושימוש במכשור מתקדם וחדשני, הכל בכדי להציע ללקוח את הטוב ביותר.
 

מבחר של פתרונות אריזה לכל לכל מטרה

 
בחברת אופטימום אריזות מוצרים בע"מ מעמידים לרשותכם, בתי עסק קטנים וגדולים כאחד, מבחר רחב של מוצרי אריזה ופתרונות אריזה בהתאמה אישית:

  • מוצרי אריזה בטכנולוגיית ואקום פורמינג – כחברה המקפידה להתחדש ולעקוב אחר כל הפיתוחים בתחום האריזות, מציעה אופטימום מוצרי אריזה המבוססים על טכנולוגיית ואקום פורמינג, הכוללת יריעת פלסטיק שאותה מחממים באופן מבוקר תוך יצירת ואקום והצמדתה ישירות אל המוצר עצמו. מוצרי אריזה אלה ניתן לרכוש בסדרות קטנות או גדולות, בהתאם לצרכיו של כל לקוח ולקוח. השימוש בטכנולוגיה זו מאפשר לשמור על המוצר באופן מלא, כולל רמת סטריליזציה גבוהה ועמידות רבה.


  • אריזות בליסטר – כדי לספק מענה נקודתי, ובעיקר מדויק, מציעה חברת אופטימום אריזות מוצרים בע"מ אריזות בליסטר המותאמות באופן מלא אל המוצר עצמו. בזמן העבודה, מוצמדת האריזה ישירות אל המוצר עצמו ומקבעת אותו למקומו. גם כאן, ניתן להזמין את הכמות הנדרשת בהתאם לכל צורך וניתן ליהנות מרמת אסתטיקה גבוהה ומקצועיות רבה, הבאה לידי ביטוי באיכות ובתהליך העבודה עצמו. אריזות אלו מתבססות אף הן על טכנולוגיות חדשניות שבעזרתן יכולה החברה להציע את המענה הנכון והטוב ביותר ללקוח ובהתאם לדרישותיו. אריזות בליסטר מאפשרות אריזה של המוצר באופן אסטתי. הן ניתנות לתלייה על מעמדים בנקודות מכירה ומשיגות מקסימום תועלת במינימום הוצאה.

  • מגשי תצוגה לנקודות מכירה – בנוסף לשיטות האריזה אותן אנו מציעים, אנו מספקים גם יצור של מגשי תצוגה למוצרים בנקודות מכירה. ניסיוננו הרב מאפשר לנו לייעץ וללוות את הלקוח משלב התכנון ועיצוב המגשים ועד לשלב היצור וההעמדה בנקודת המכירה.


 

אז, למה דווקא אנחנו?

 
חברת אופטימום אריזות מוצרים בע"מ עובדת מול לקוחות בסדרי גודל שונים. החברה, הפועלת בתחום האריזות כבר יותר מ–25 שנה, מאפשרת ללקוחותיה להזמין מוצרי אריזה ופתרונות אריזה בהתאם לכמות הנדרשת להם, גם כשמדובר בכמות של אריזות בודדות בלבד!

החברה נעזרת במכשור חדשני ומעודכן וכוללת צוות מקצועי ומיומן של עובדים המבצע את העבודה בפועל, תוך שילוב של איכות, ניסיון ויעילות. המגוון הרב של מוצרי האריזה ופתרונות האריזה של החברה מאפשרים ללקוחות מתחומים רבים ומגוונים לקבל את המענה המתאים במיוחד עבורם. החברה מייצרת אריזות למוצרי קוסמטיקה ופרפומריה, כדוגמת משחות שיניים, קרם ידיים ועוד, אריזות למוצרי רפואה, למוצרי הייטק שונים ועוד.
 
מעוניינים לקבל פרטים נוספים? פנו אלינו לטלפון
072-3259697 ונשמח לעמוד לרשותכם!