אריזות בליסטר

 
אריזות בליסטר הן אריזות פופולאריות מאוד בימינו המשמשות לאריזה של מגוון מוצרים, החל ממוצרי קוסמטיקה, דרך תרופות וכלה במוצרי מזון. ברוב המקרים מדובר על אריזות שקופות המאפשרות לצרכן לראות את המוצר שהוא מעוניין לרכוש. כך, לדוגמה, רוב הכדורים שנמכרים כיום בבתי המרקחת ארוזים באריזות בליסטר המאפשרות להוציא מהאריזה בכל פעם כדור אחד לפי הצורך.
 
 
בליסטרים למגוון רחב של מוצרים
 
 
 
אריזות מוצרי פארם
 
 
 
אריזת בליסטר
 
 
 
 

היתרונות של אריזות בליסטר

 
לאריזות הבליסטר קיימים יתרונות רבים ומגוונים. להלן כמה מהם על קצה המזלג:

  • אריזה שקופה - היתרון המרכזי הוא אלמנט השקיפות שבזכותו יכולים הצרכנים לראות את המוצרים ולבחון אותם לפני הרכישה.
  • איטום - יתרון נוסף של אריזת בליסטר בא לידי ביטוי באיטום האיכותי של המוצר המספק לו הגנה מפני פגיעות מכניות, נזקי הלחות שבאוויר ועוד.
  • חסכוני - השימוש באריזות בליסטרים מאפשר להוזיל מאוד את עלות הייצור של האריזה ובסופו של דבר החיסכון בא לידי ביטוי גם בעלות הסופית של המוצר.
  • חומרי גלם - חומרי הגלם שמשמשים לייצור אריזות בליסטר הם חומרים שניתן לרדד לעובי דק מאוד וכן מדובר על חומרים קלי משקל כשלרוב מדובר על,PVC (Cyclic olefin copolymers) COC (Polychlorotrifluoroethylene), PCTFE ועוד.
 

כיצד מייצרים אריזת בליסטר?

 
את רוב אריזות הבליסטר מייצרים בטכניקה שנקראת ת'רמו פורמינג Thermoforming)). טכניקה זו מבוססת על שימוש בגליל גדול של חומר גלם שמוצב על פס הייצור. הגליל משחרר כמות מסוימת של חומר גלם עבור כל אריזה וחומר הגלם מולבש על תבנית שזהה בעיצוב ובגודל שלה למוצר שיש לארוז. כאשר חומר הגלם מונח ביציבות על האריזה, מחממים את חומר הגלם כדי להפוך אותו לגמיש ונוח לעיצוב. לאחר שחומר הגלם קיבל את הצורה הרצויה, מקררים אותו במהירות וכך הוא מתייצב בצורתו החדשה. מדובר על תהליך שמתרחש במהירות, המאפשר ליצור אלפי אריזות ואף יותר מכך מדי יום. ישנה טכניקה נוספת המאפשרת ליצור אריזות מסוג זה הנקראת קולד פורמינג ((Cold forming, אם כי טכניקה זו אינה פופולארית כמו טכניקת הת'רמו פורמינג, מכיוון שבטכניקה זו מייצרים אריזות מחומרי גלם שאינם שקופים.
 
אופטימום אריזות מוצרים בע"מ עוסקת בהתאמת פתרונות אריזה מתקדמים לפי דרישת הלקוח משנת 1989. לפרטים נוספים או קביעת פגישה אנא השאירו פרטיכם בטופס צור קשר באתר או פשוט התקשרו: 072-3259697 או לטלפון 03-9233327.
נשמח תמיד לעמוד לרשותכם!